KURUMSAL

Günümüz teknoloji dünyasındaki hızlı değişim, ürünleri ve çözümleri birbirine yaklaştırmıştır. Çözüm adına yaptığımız her şey bir dizi sorunu da beraberinde getirmektedir. Sorun iletişim teknolojileri olduğunda ise önümüzdeki en büyük engel teknik destek ve buna bağlı entegre çözümlerdir.

Bir sistem entegratörü olan Dengebir Telekomünikasyon bugün Türkiye’nin her yerinde yaptığı satış/uygulama ve destek hizmetleri ile bir Türkiye markası olma vizyonunu kısa sürede başarmanın onurunu yaşamaktadır. Bu alanda yetkin olmayı üstün mühendislik bilgisine borçlu olan şirketimiz, çalışanların kendilerini sürekli yenileme heyecanına her zaman güvenmektedir. Biliyoruz ki teknoloji üretme hızı günümüz dünyasında hızla yükselmekte ve bugün için yeni olan yarın için kullanan açısından bir anlam ifade etmemektedir. İşte bu nedenle şirket içi eğitim çalışmalarımızla çalışanların bilgi düzeyi sürekli artırılmakta ve güncellenmektedir. Bu vizyon, bizi sektörümüzde farklı bir noktaya ulaştırmıştır. 2006 yılından bu yana hızla büyümemizdeki en temel etken yönetim kadrolarımızın mühendislik bilgisi olan ve konusunda uzman ve deneyimli kişilerden oluşmasıdır.

Dengebir Telekomünikasyon uzmanlık alanlarını sekiz ana segmentte yoğunlaştırmıştır:

• Telefon Santralleri

• Telefon Santralleri ve Entegre Çözümleri

• Çağrı Merkezleri (Call Center)

• Data Network Çözümleri

• Altyapı ve İletim Ürünleri

• STH-Sabit Telefon Hizmeti

• Bina Elektroniği-Zayıf Akım Sistemleri

Bu alanlardaki tümleşik iletişim çözümlerimiz ile şirketlerin, kurumların ihtiyacı olan tüm iletişim teknolojilerinin satış, kurulum ve teknik servis hizmetlerini tek elden ve sorunsuz almalarını sağlamaktayız.

Bu amaçla sizi de Dengebir Telekomünikasyon çözümler dünyasında görmekten mutluluk duyarız.

 

KALİTE POLİTİKASI

Müşteri memnuniyetinin, değişen ve gelişen müşteri beklentilerinin tam, doğru ve zamanında karşılanmasıyla mümkün olacağının bilincinde olan kuruluşumuz, daima en son teknolojiyi sunarak, sürekli gelişimi ve değişimi ilke edinmiştir.

İletişim sektöründe çalışanlarımızın katılımı ile teknolojik çözüm ve servis kalitesiyle lider bir kuruluş olmak,

Eğitimlerin sürekliliğiyle ekibimizin katkılarını artırmak,

Yasal ve Mevzuat şartlarına uygun olarak iş ortaklarımızla birlikte işbirliği ve güven içerisinde çalışıp verimliliğimizi artırmak, sürekli iyileştirmek ve kalite yönetim sistemimizin şartlarına uymaktır

 

Mustafa ALTAY

Genel Müdür

15.11.2017

 

 

 


Ana Sayfa Kurumsal Ürünler ve Çözümler Referanslar İndir Kariyer Gizlilik İletişim